STRUC Sekera klínová 2000g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Moje Potřeby

• Hodně muziky za málo peněz.

Toto je již třetí kus této sekery, který kupuji. První jsem koupil sobě a sousedovi na zkoušku. Shodou okolností mi krátce na to přivezli 20prm dřeva a kdo ze známých se sekerou pracoval, mi jí následně nechtěl vrátit. Soused má obdobnou zkušenost. Takže tenhle kus je pro švagra, neb mi jí též nechtěl vrátit.
    Jelikož už se sekerou mám něco naštípáno, mohu s klidem napsat, že ocel i její zpracování je na velmi dobré úrovni. Naštípala toho už dost a ostří stále krásně drží.
    Díky hmotnosti už je to tak trochu kalač, takže se s ní dají štípat i sukaté kroucené jehličnany přes 40cm průměr.

• , zakoupeno v Moje Potřeby

• Za parádní cenu, parádní sekery.
    • Vypadá to, že ocel a zpracování je kvalitní.
    • Topůrka vyráběná pěkně po letech, měla by něco vydžet.
    • Topůrko by mohlo být lépe obroušeno, ale to je možná subjektivní pocit.

Zatím jsem se sekyrou naštípal cca 2prm. Seká dobře a vypadá to, že ostří bude držet slušně.

Produkt nemá žádné parametry.

• - jsou vyráběny ručně s velkou pěčlivostí, kde je kvalita na první pohled okamžitě zřejmá
  • - prvotřídní kvalitní ocel je dodávána přímo ze železáren dle přesných požadavků na složení oceli
  • - pro dodatečné opracování není použito žádných rozpouštědel a čističů, žádné leštění a barvení,

které by mohlo skrýt veškeré nedostatky materiálu a kvalitu zpracování

• - kvalitní kalení umožňuje - vícenásobné broušení a dlouhodobou spolehlivou použitelnost sekery
  • - sekery jsou ručně naostřeny a ochráněny proti korozi
  • - násada je vyrobena z velmi kvalitního výběrového bukového dřeva, ochráněna hnědým mořením pro zvýšení její životnosti, snížení zesychání a klouzání v ruce
  • - sekery jsou zajištěny v násadě kombinací dřevěného a kulatého ocelového klínu
  • - zajištění nasazení násady splňuje DIN 7287, vytahovací síla od 7500 do 20000 N/min
  • - sekery STRUC používají spokojení zákazníci nejen ve Slovinsku,  Rakousku, Německu, Finsku, ale i v dalších zemích Evropy

• , zakoupeno v Moje Potřeby

• Hodně muziky za málo peněz.

• , zakoupeno v Moje Potřeby

• Za parádní cenu, parádní sekery.
    • Vypadá to, že ocel a zpracování je kvalitní.
    • Topůrka vyráběná pěkně po letech, měla by něco vydžet.
    • Topůrko by mohlo být lépe obroušeno, ale to je možná subjektivní pocit.