STRUC Sekera Camp 500g

Produkt nemá žádné parametry.

super sekera

• Perfektně padne do ruky
    • Kompaktní rozměry
    • Kvalita oceli i zpracování
    • Dílenské zpracování topůrka včetně povrchového ošetření, naštěstí nelakované
    • Perfektně nabroušená
    • Gumová ochrana na ostří sekery je nedostatečná a k ničemu, ztratíte ji hned první den

• material

Produkt nemá žádné parametry.

Sekera CAMP 500g STRUC profesionální kvalita, délka násady 340mm, kožený kryt ostří

• - jsou vyráběny ručně s velkou pěčlivostí, kde je kvalita na první pohled okamžitě zřejmá
  • - prvotřídní kvalitní ocel je dodávána přímo ze železáren dle přesných požadavků na složení oceli
  • - pro dodatečné opracování není použito žádných rozpouštědel a čističů, žádné leštění a barvení,

které by mohlo skrýt veškeré nedostatky materiálu a kvalitu zpracování

• - kvalitní kalení umožňuje - vícenásobné broušení a dlouhodobou spolehlivou použitelnost sekery
  • - sekery jsou ručně naostřeny a ochráněny proti korozi
  • - násada je vyrobena z velmi kvalitního výběrového bukového dřeva, ochráněna hnědým mořením pro zvýšení její životnosti, snížení zesychání a klouzání v ruce
  • - sekery jsou zajištěny v násadě kombinací dřevěného a kulatého ocelového klínu
  • - zajištění nasazení násady splňuje DIN 7287, vytahovací síla od 7500 do 20000 N/min
  • - sekery STRUC používají spokojení zákazníci nejen ve Slovinsku,  Rakousku, Německu, Finsku, ale i v dalších zemích Evropy

super sekera

• Perfektně padne do ruky
    • Kompaktní rozměry
    • Kvalita oceli i zpracování
    • Dílenské zpracování topůrka včetně povrchového ošetření, naštěstí nelakované
    • Perfektně nabroušená

• material
  • , zakoupeno v Moje Potřeby

• Koupil jsem to dítěti do Skauta na tábory. Malá, lehká, dobře se drží. Na topůrku není žádný bezbarvý lak, je jen pěkně namořené a asi i trochu napuštěné olejem, v ruce se drží příjemně a neklouže. Celkem dobrý profil na štípání. Hlava sekery je dokonce lehce podsazená. Topůrko jištěné železným klínkem.
    • K sekání i k zatloukání, akorát do batohu.
    • Dobrá cena.
    • Mohlo by být pouzdro nebo i chránič pod hlavou sekery, když se dítě netrefí. To by ovšem bylo za jinou cenu.

Řekl bych, že Gränsfors Brucks se brousí lépe, ale také stojí 10 x víc. Zatím nebyla možnost sekeru pořádně vyzkoušet, abych viděl, jak se bude rychle tupit a držet ostří.

Po přidání dvou malých klínků a doostření jsem získal velice všestrannou sekyrku, se kterou se dobře osekává, připravují třísky, i občas štípne něco většího. S touhle sekyrkou se mi dělá lépe, než se srovnatelně velkou sekyrkou klasického tvaru. Ostří drží podle mého názoru dobře.

Doporučuji k vyzkoušení.