HULTAFORS turistická malá 500g HB FY-0,5 MINI

Produkt nemá žádné parametry.

• funkčnost, kvalita

• lehká sekerka na opasek
    • perfektní ostří a zpracování
    • "pracovní" výkon lepší než jsem očekával
    • trochu obtížněji se uvolňuje z pouzdra pokud je na opasku, ale asi se časem upevňovací řemínek "ochodí"

chtěl jsem malou sekerku, snadno přenosnou, kvalitní a tento produkt to 100% splňuje

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Místo sekyrky MINI jsem dostal sekyrku CLASSIC - přesto jsem spokojen. Kvalitní. Dobře vypadá. Dobře sedí v ruce.

Zatím zkušenosti nemám.

Produkt nemá žádné parametry.

Sekera trekkingová MINI s tvarovaném, jen 235mm dlouhém topůrkem. Praktická sekera pro venkovní použití, ručně kovaná ze švédské oceli. Lze zavěsit na opasek. Dodává se s chráničem ostří. Jasně ohraničená ostřící zóna, zakulacené ostří. Nejmenší outdoorová sekera Hultafors. Topůrko tvarované, dřevěnné. Vhodná do batohu, lze ji nosit i na opasku. Lehce zakulacené ostří, ostřící zóna jasně vymezena. Dodávána s chráničem ostří. Možnost dárkového balení.

• funkčnost, kvalita

• lehká sekerka na opasek