Extol Premium 8871112

• cena , seká ok , spokojenost
    • nešikovné pouzdro

dobrá kvalita za zlomek ceny fiskars

1.3 kg

Kvalitní štípací sekera s hlavou z HSS oceli, s antikorozní povrchovou úpravou, s ergonomickou nylonovou násadou.

• Sekera Extol Premium štípací 1300g s nylonovou násadou
  • Hlava sekery 1300 g z HSS oceli
  • Speciálně tvarovaná pro štípání
  • Antikorozní povrchová úprava
  • Nylonová ergonomická násada

1zákazník doporučuje produkt

• topůrko nekvalitní, bez povrchové úravy co by vylepšovala držení, naopak ho podle mne zhoršuje
    • čepel nekvalitní

Zboží jsem si našel na netu a celkem se mi líbilo. Hledal jsem zlatý střed, hlavně cenově.Nechtěl jsem dávat 1500 za sekeru. Našel jsem Extol premium a říkal jsem si, že to by mohlo být ono. Vypadala dobře, udávaná jakási povrchová úprava, čepel co se neoddělí od topůrka, jo do toho jdu. Ale hned jak jsem zboží obdržel došlo k vystřizlívění!! Krásný příklad čínské šuntózy. Objednal jsem si i kalač od této firmy. Ten se mi líbil víc. Těžký a dobře se držel. Jenže mi přišel rovnou se zubem. Zázraky jsem nečekal, ale ted už si opravdu přidám pár stovek a jdu do Fiskars. Vážně to za to nestojí.
    Mám doma staré sekyrky po tátovy a dědovi a chtěl jsem něco co by je nahradilo a přineslo vylepšení práce a tahle sekerka rozhodně žádné zlepšení nepřinese.
    Takže doporučuju jen těm co se vyžívají v reklamacích, opravdu nenáročným bohatým, a nebo těm co mají rádi dřinu a broušení. Tohle opravdu práci nemůže ulehčit

• , zakoupeno v Zahrada a nářadí

• cena , seká ok , spokojenost